Cafeneaua Pufoaselor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Cafeneaua Pufoaselor


 

 Cafeaua de dimineata

In jos 
+7
Lord_Osman
mariana_bondoc
semyda
Miki
YIlona
E_daria
Admin
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
adya

adya


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 45
Location : Pe o raza de roare
Job/hobbies : gatitul
Data de inscriere : 29/10/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyVin Oct 31, 2008 10:22 am

neata,astazi sunt vesela nu stiu de ce dar ma simt tare bine Very Happy
Sus In jos
oly

oly


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 57
Location : iasi
Job/hobbies : muzica
Data de inscriere : 29/10/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyDum Noi 02, 2008 11:29 am

Salutare pufoaselor, va doresc un sfarsit de saptamana minunat si cu multe bucurii, eu sunt acasa si lenevesc la cal. poate mai pe la 14 merg un pic in parc la plimbare dar nu prea am chef Wink e tare fain acest forum si m-am gandit sa comtribui si eu la dezvoltarea lui, pupiciiiiii dulci Smile Smile Smile
Sus In jos
crys

crys


feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 45
Location : Iasi
Job/hobbies : muzica
Data de inscriere : 25/10/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyMar Noi 04, 2008 1:36 pm

salutare, am trecut si eu in fuga sa va salut si sa va doresc o zi frumoasa sunt la servici si nu prea am timp Crying or Very sad
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyMar Noi 11, 2008 12:43 pm

Neatzaaaaaa, o fi cam friguroasa, sper ca noile retete sa ne inflacareze si sa ne apucam de gatit cat mai sanatos si cu putine calorii; alergati un pic prin casa si va mai incalziti, gazul e scump lol!
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyMier Noi 12, 2008 11:19 am

neata Very Happy Very Happy si azi tot frig si un soare cu dinti.... astazi vreau sa fac ceva de mancare si poate ceva dulce niste clatite Razz Razz acum o sa vad daca am timp bounce bounce o zi frumoasa va doresc
Sus In jos
adya

adya


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 45
Location : Pe o raza de roare
Job/hobbies : gatitul
Data de inscriere : 29/10/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyMier Noi 12, 2008 12:13 pm

neaata pufoaselor, ce mai faceti? va servesc cu ceva bun sa va mai incalzitiCafeaua de dimineata - Pagina 4 Images eu am o gramada de calcat Sad pupici
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 EmptyMier Noi 12, 2008 4:15 pm

E_daria a scris:
neata Very Happy Very Happy si azi tot frig si un soare cu dinti.... astazi vreau sa fac ceva de mancare si poate ceva dulce niste clatite Razz Razz acum o sa vad daca am timp bounce bounce o zi frumoasa va doresc

vrem clatiteeeeeeeeeee cheers cheers cheers
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cafeneaua Pufoaselor :: Cafeneaua Pufoaselor-
Mergi direct la: