Cafeneaua Pufoaselor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Cafeneaua Pufoaselor


 

 Cafeaua de dimineata

In jos 
+7
Lord_Osman
mariana_bondoc
semyda
Miki
YIlona
E_daria
Admin
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Miki




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iun 13, 2008 9:12 am

E_daria, buna dimineatza si tie. Spor la treaba azi. Sa ne arati cum ti-a iesit musacaua.

Eu ma relaxez un pic pe aici apoi ma apuc de invatat. Bate un examen la usa.

O zi minunata sa aveti.
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iun 13, 2008 9:19 am

Miki, multa bafta .... mama ce mult a trecut de cand aveam examene Crying or Very sad Crying or Very sad acum realizez ce batrana sunt pale pale
Sus In jos
Miki




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iun 13, 2008 9:43 am

E_daria a scris:
Miki, multa bafta .... mama ce mult a trecut de cand aveam examene Crying or Very sad Crying or Very sad acum realizez ce batrana sunt pale pale
Stai linistita ca nici eu nu sunt chiar asa tanara, dar am ales sa fac studii in plus pentru perfectionare.
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iun 16, 2008 10:32 am

buna dimineata, de fapt e amiaza dar acum am deschis cal. am avut ceva treaba de dimieata.... am fost sa pletesc niste facuri acum il astept pe tati sa vine la o cafea Very Happy Very Happy la 1 jumate pleaca la bucuresti pt o sap. sunt un pic cam treista dar.. asta e. va pup dulce dulce si va doresc o sap frumoasa cu multe bucurii Razz Razz
Sus In jos
Miki




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iun 16, 2008 5:31 pm

E_daria a scris:
buna dimineata, de fapt e amiaza dar acum am deschis cal. am avut ceva treaba de dimieata.... am fost sa pletesc niste facuri acum il astept pe tati sa vine la o cafea Very Happy Very Happy la 1 jumate pleaca la bucuresti pt o sap. sunt un pic cam treista dar.. asta e. va pup dulce dulce si va doresc o sap frumoasa cu multe bucurii Razz Razz
Sa treaca saptamana cat mai usor pentru voi.
Sus In jos
Miki




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMar Iun 17, 2008 7:42 am

Buna dimineata. Azi va invit eu la cafea.

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 978328a79kc8b6m3

Sa aveti o zi minunata.
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMar Iun 17, 2008 11:19 am

neata miki ms de cafeluta tare bunaaaaa Razz Razz
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iun 20, 2008 12:03 pm

buna mamaici eu am o stare naspa ta Sad Sad ma doare o urevhe de mor nu am dormit deloc asnoapte No No azi am fost la medic si am otita spar sa ma mai lasa un pic de laa tratament Crying or Very sad Crying or Very sad daria e tare cumintica ma pupa si ma tine in brate ca sa treaca... va pup dulce si va doresc un weekend placut cu multe bucurii
Sus In jos
Miki




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 11/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iun 20, 2008 1:56 pm

Sanatate multa E_Daria. Sa aveti un we frumos si voi. Eu ma pregatesc sa-mi trimit duminica fetita la bunici pentru o saptamana. Nici n-a plecat si deja mi-e dor de ea.
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyDum Iun 22, 2008 11:32 am

Miki mersi mult... Razz Razz Razz am o statre tare naspa parca a trevut un tren pe mine Crying or Very sad Crying or Very sad nu stiu ce am dar nu pot dormi noaptea Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMar Iun 24, 2008 11:43 am

neataaaaaaaaaaa,ce fac pufoasele!!! eu sunt hapy azi nu stiu de ce dar sunt tare vesela bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMar Iun 24, 2008 1:53 pm

E_daria a scris:
neataaaaaaaaaaa,ce fac pufoasele!!! eu sunt hapy azi nu stiu de ce dar sunt tare vesela bounce bounce bounce bounce
neataaaa
poate pt ca esti catifelata pe unde era celulita Laughing
eu ma simt super, am incepout impachetarile, afara e zapuseala, cred ca iesim; data trecuta ne-a prins ploaia si am alaergat cu carutul cu alex; ne-a prins bine miscarea bounce bounce bounce
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMier Iun 25, 2008 10:36 am

bounce bounce bounce neata pai ma simt tare bine de la impachetari aseara am facut un piling pe fata cu cea ramas si e asa de catifelata parca am fost la salon... acum beau o cafeluta si trag sufletu am fost pana la plus sa cumpar un aparat de aer conditionat si am venit lipicioasa si transpirat Evil or Very Mad Evil or Very Mad am facut un dus si satau un pic la cal
va pup pufoaselor si va doresc o zi racoroasaaaaaaaaaaa
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyJoi Iun 26, 2008 10:34 am

neataaaaaaaaa ce faceti? nu e nimeni la cafeluta pale pale pupici pufosi si o zi frumoasa flower flower

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Bunadimtimpcafea7cw1-47qgv8mqt
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyJoi Iun 26, 2008 12:47 pm

neata la pranz Laughing
buuuuuna cafelutaaaaa
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iun 30, 2008 11:02 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaa haideti la o cafelutaaaaaaaaa bounce bounce bounce

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Image
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMar Iul 15, 2008 2:40 pm

haiiiiiiiiii nu e nimeni pe aici? haideti feleteeeeeeeee
la cafelutaaaaaa Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyJoi Iul 17, 2008 10:05 am

buna dimineata si o dedicatie pt fete Razz

https://www.youtube.com/watch?v=dNitz0f5o_c
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyVin Iul 18, 2008 9:56 am

buna dimileataaaaaaaaa ce fac fetele pupii so o zi frumoasa
Sus In jos
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iul 21, 2008 10:36 am

buna dimineata flower flower flower
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iul 21, 2008 10:42 am

Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
E_daria
Ceai negru
Ceai negru
E_daria


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 04/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iul 21, 2008 11:01 am


glitter-graphics.com
sa aveti o sap frumoasa si energica
Sus In jos
semyda

semyda


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/07/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iul 21, 2008 11:06 am

buna dimineata pufoaselor!! ce faceti ? cum ati dormit? Very Happy
Sus In jos
YIlona

YIlona


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 43
Data de inscriere : 05/06/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyLun Iul 21, 2008 12:41 pm

salutare!
Ce fac fetele? Smile
Sus In jos
semyda

semyda


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/07/2008

Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 EmptyMier Iul 23, 2008 1:05 am

fetelooor!!!..am si eu o "intrebare intrebatoare".... Voi cum a-ti alcatui o scrisoare de "la multi ani"??? ... putin mai hazliu dar in acelasi timp serios si de bun gust??.....help me pleaaseee!!! n-am mai avut rabdare pana dimineata .... Embarassed asa ca am postat acum repejooor... Very Happy Embarassed va pup
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata   Cafeaua de dimineata - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cafeneaua Pufoaselor :: Cafeneaua Pufoaselor-
Mergi direct la: