Cafeneaua Pufoaselor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Cafeneaua Pufoaselor


 

 gradinite, scoli, licee,,,,

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
stoicescu_mik




feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 41
Location : constanta
Data de inscriere : 05/06/2008

gradinite, scoli, licee,,,, Empty
MesajSubiect: gradinite, scoli, licee,,,,   gradinite, scoli, licee,,,, EmptyJoi Iun 05, 2008 11:15 am

e un subiect bun.....niciodata nu shtii ce se ascunde in spatele zidurilor acelui liceu prestigios.........ce papa copii la gradi......ce le povesteste doamna invatatoare......la ce gradi ii e mai bine copilului...la cea unde predarea se face in limba germana sau deja am uitat ca suntem romani????e bine ca puiul tau sa faca inot chiar daca ii este frica de apa doar pt ca asta ofera gradinita unde l-ai inscris?????
asteptam parerile si experientele mamicilor .....
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

gradinite, scoli, licee,,,, Empty
MesajSubiect: Re: gradinite, scoli, licee,,,,   gradinite, scoli, licee,,,, EmptyJoi Iun 05, 2008 11:20 am

stoicescu_mik a scris:
e un subiect bun.....niciodata nu shtii ce se ascunde in spatele zidurilor acelui liceu prestigios.........ce papa copii la gradi......ce le povesteste doamna invatatoare......la ce gradi ii e mai bine copilului...la cea unde predarea se face in limba germana sau deja am uitat ca suntem romani????e bine ca puiul tau sa faca inot chiar daca ii este frica de apa doar pt ca asta ofera gradinita unde l-ai inscris?????
asteptam parerile si experientele mamicilor .....

NU se aproba, se pot deschide subiecte pe aceste teme la forumul Familie, subforumul Copiii nostri
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
 
gradinite, scoli, licee,,,,
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gradinite Iasi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cafeneaua Pufoaselor :: Propuneri-
Mergi direct la: