Cafeneaua Pufoaselor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Cafeneaua Pufoaselor


 

 idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
stoicescu_mik




feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 41
Location : constanta
Data de inscriere : 05/06/2008

idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri Empty
MesajSubiect: idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri   idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri EmptyJoi Iun 05, 2008 11:08 am

exista in lumea asta si jucarii mult mai frumoase decat cele de mii de lei.....stiu sgur ca sunteti de acord cu mine...ce e scump nu e neaparat mai frumos....de pilda, o papusica facuta DE MAMA TA o poti pastra pana la majorat fara sa ii rupi manutele si fara a-i mazgali fata cu carioci......atsptam aici poze si poate asa ne insiram una de la alta pentru a decora camera copilului cand el nu va mai fi un bebelus...sau ...eu shtiu...gasim intrebuintari pt toate...
Sus In jos
Admin
Admin-Irish Coffee
Admin-Irish Coffee
Admin


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 04/06/2008

idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri Empty
MesajSubiect: Re: idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri   idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri EmptyJoi Iun 05, 2008 11:30 am

stoicescu_mik a scris:
exista in lumea asta si jucarii mult mai frumoase decat cele de mii de lei.....stiu sgur ca sunteti de acord cu mine...ce e scump nu e neaparat mai frumos....de pilda, o papusica facuta DE MAMA TA o poti pastra pana la majorat fara sa ii rupi manutele si fara a-i mazgali fata cu carioci......atsptam aici poze si poate asa ne insiram una de la alta pentru a decora camera copilului cand el nu va mai fi un bebelus...sau ...eu shtiu...gasim intrebuintari pt toate...

Aprobat, il gasit aici: https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro/casa-mea-f36/
Sus In jos
https://cafeneauapufoaselor.forumgratuit.ro
 
idei de decoratiuni si obiecte mai sigure pt puiutii nostri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am si eu cateva idei....
» Link decoratiuni interioare
» Obiecte decorative din fimo
» Furiile copiilor nostri
» Tipuri de personalitate si ameliorarea comunicarii intre noi si copiii nostri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cafeneaua Pufoaselor :: Propuneri-
Mergi direct la: